Březen 2013

Jak začít...?

29. března 2013 v 16:11 | Vaše Wistful-girl |  Něco jako můj deník..
Ahoj :)
V úvodu svého jakože prvního článku musím přiznat, že už jsem jednou jeden takovýto blog měla.. Vlastně ne, něměla jsem takovýto blog, ale nějaký ano. Blog, který jsem vedla předtím byl jedné 15-ti leté holky, co si psala tzv. "veřejný deník" o jejích "starostech"..Ale tohle je jiné.
Důvod toho, proč jsem svůj tehdejší blog zrušila byl ten, že jsem si připadala hloupá. Holky, které si psaly na internet svoje denní problémy mi připadaly jako slečny, které nemají přátele, kterým by se postěžovaly, a tak jim nezbývá nic jiného než si psát na internet. Dnes to vidím jinak... Psaní mě bavilo vždycky.
Mám přítele, který je pro mě obrovskou oporou, mám kamarády se kterými můžu jít tzv. "chlastat", když potřebuju přijít na jiné myšlenky a taky mám kamarádku, za kterou můžu přijít i o půlnoci a ona mi pomůže. Nemění to ale pořád nic na tom, že psaní mi prostě chybí. Vy, kteří si tento můj první článek čtete, byste měli vědět, že můj blog nebude jen o mých denních radostech a starostech, ale také článcích, co mě jednoduše během mé cesty životem budou napadat. Mojí (myslím si) nevýhodou je, že HROZNĚ MOC přemýšlím. Kamkoliv jdu, cokoliv dělám, tak nad tím začnu uvažovat stylem: " a co když toto, a co kdyby tamto..".. A to je přesně důvodem, proč chci psát. Snažím se to nebrát jako něco, co mi můj život ztěžuje (jak říká můj kluk), ale jako dar, který mi umožňuje psát..
Doufám, že se sem budete rádi vracet a bude se Vám tu líbit. Jen prosím o strpení, jelikož mé grafické počítačové schopnosti nejsou zrovna dvakrát úžasné... ( Design blogu bude asi mírně trvat.. )...
Mějte se krásně..